K U R U M S A L
HAKKIMIZDA
MİSYONUMUZ
VİZYONUMUZ
KALİTELİ HİZMET
STRATEJİMİZ
Hakkımızda

AGRO-ALTIN TARIM İLAÇLARI ve ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Sektörde kısaca Altın Tarım ünvanıyla tanınan 1992 yılında kurulmuş olan şirketimiz 1999 yılına kadar Karadeniz Bölgesi’nde ağırlıklı olarak yabancı firmalar olmak üzere pek çok firmanın bölge distribitörlüğü görevini üstlenmiştir. 1999 yılından itibaren ise Tarım Bakanlığı’nda çıkardığı Bitki Koruma Ürünleri ve Bitki Besleme Ürünleri ruhsatlarıyla , distribitörlük faaliyetlerinin yanında kendi markasını da oluşturma yoluna gitmiştir.

Altın Tarım ; bugün bünyesinde bulunan ruhsatlı 40’ı aşkın ürünü ile Türkiye pazarında , distribitörlüğünü yaptığı firmalar ile de bölgesel pazarda faaliyet yürütmektedir.Şirket dahilinde 2 teknik ve 5 satış olmak üzere 7 saha elemanı 5’de ofis çalışanı bulunmaktadır. Şirkette sorumluluk alan 6 Ziraat Mühendisi bulunmaktadır. Türk tarımında öncü olmayı yeni ve nitelikli ürünlerle doğru tercihleri önerebilmeyi ilke edinen işletmemiz , gerçekci bütceler ve doğru ürünlerle hem müşterisine hem de firmalarına “ partner “ olabilmeyi prensip edinmiştir.
Lululemon Black Friday Sale Moncler Cyber Monday Deals black friday lululemon cheap nfl jerseys tiffany outlet cheap mlb jerseys fake oakleys for sale cheap louboutins cheap nfl jerseys cheap jordans cyber monday cheap mlb jerseys louboutin pas cher wholesale jerseys free shipping cheap mlb jerseys wholesale Moncler Jackets Black Friday Deals wholesale nfl jerseys cheap moncler 2015 Black Friday Lululemon 2015 Lululemon Black Friday Sale cheap nfl jerseys lululemon cyber monday cheap nike nfl jerseys Tiffany Jewelry Outlet cheap louboutin Black Friday Moncler cheap nfl jerseys cheap christian louboutin ray ban black friday sale 2015 cheap baseball jerseys cheap nfl jerseys wholesale cyber monday jordan deals wholesale china jerseys us cheap mlb jerseys karen millen outlet